Stal Stalowa Wola - GKS Katowice 1:2 (zdjęcia)

/ARKA/

Echo Dnia Podkarpackie

Aktualizacja:

Stal przegrała u siebie z GKS Katowice. Trener gospodarzy, Przemysła Cecherz zdaje sobie sprawę z tego, że po tej porażce może zostać zwolniony. Decyzję w tej sprawie podejmie zarząd klubu.

Bramkarz "Stalówki”, Tomasz Wietecha, będzie dzisiaj musiał powstrzymać rywali z GKS Katowice. ©M. Radzimowski

33 zdjęcia
    Przejdź do galerii

Stal Stalowa Wola - GKS Katowice 1:2

Link do głównego zdjęcia

©M. Radzimowski

W 90 minucie z pola karnego do siatki trafił Jurii Mychalczuk. Stal przegrywa 1:2 z GKS Katowice.

W 64 minucie po brutalnym faulu na napastniku Stali Jurii Mychalczuku czerwoną kartkę otrzymał Adrian Napierała. Po tym wydarzeniu pomiędzy zawodnikami obu drużyn doszło do przepychanek, a rezultacie żółtą kartkę otrzymał Mateusz Sroka, który miał już na koncie "żółtko". Od 65 minuty Stal gra z przewagą 2 zawodników.

Na listę strzelców znów zapisał się Krzysztof Kaliciak wykorzystując w 39 minucie "sam na sam" z Wietechą.

Pierwszą bramkę z rzutu karnego w 24 minucie strzelił Krzysztof Kaliciak. Po faulu Tomasza Wietechy na Bartoszu Iwanie.

Stal: Wietecha - Mychalczuk, Szymiczek, Lebioda, Uwwakwe, Trela, Olszewski, Salami, Treściński, Migalewski, Piszczek.

GKS Katowice: Gorczyca - Sroka, Kamiński, Napierała, Niechciał, Goncerz, Cholerzyński, Hołota, Plewnicz, Iwan, Kaliciak.