IV liga. Wygrana rezerw Radomiaka. Oskar w derbach lepszy od Energii. Klęska Promnej!

SzS
Piłkarze rezerw Radomiaka wygrali wysoko drugi mecz z rzędu!
Piłkarze rezerw Radomiaka wygrali wysoko drugi mecz z rzędu! Joanna Gołąbek
W środę rozegrana została druga kolejka czwartej ligi mazowieckiej. W derbach regionu Energia Kozienice przegrała z Oskarem Przysucha. Drugie wysokie zwycięstwo odnieśli piłkarze rezerw Radomiaka Radom. Fatalnie niestety spisali się piłkarze LKSPromna.

Energia Kozienice - Oskar Przysucha 0:1 (0:1)
Bramki:0:1 Moskwa 3 z karnego.
Energia:Baranowski - Wasilewski (90 Łukaszuk), Grot, Kędra,Szary - Kołodziejczyk (87 Karaś), Wójcik (70 Sobolewski), Czerwiński (69 Lament), Osiak (83 Strzelczyk), Książek (65 Bogacz) - Ciupiński
Oskar: Domański - Lech, Kępka, Moskwa, M. Gil - Lewiński, Najdzik, Zagórski (62’ Bouchniba), Bojek (72’ Kołtunowicz) - Madej (83’ Włodarczyk), Śliwiński (55’ Sapieja)

Już w 2 minucie po faulu na Michale Bojku, sędzia podyktował rzut karny dla gości. Rzut karny na gola zamienił Mariusz Moskwa.
Bohaterem meczu okazał się Michał Domański, golkiper Oskara, który bronił jak w transie. W 70. minucie obronił rzut karny wykonywany przez Mateusza Wójcika. Rzut karny podyktowany był po tym, gdy Moskwa faulował Daniela Ciupińskiego.

Radomiak II Radom - Orzeł Unin 4:0 (3:0)
Bramki:1:0 Pietroń 2, 2:0 Rolinc 25, 3:0 Hodowany 34, 4:0 Nowosadko 89.
Radomiak II:Bielikow (90 Kosno) - Hodowany (87 Winerowicz), Wiatrak, Kucharski, Nowosadko, Filipowicz (60 Śwircz), Winsztal (74 Kuba), Markiewicz, Grygiel, Pietroń (46 Makowski), Rolinc (46 Ciupak)
Wzmocniony pięcioma zawodnikami z drugoligowej kadry Radomiak, nie miał większych kłopotów z pokonanie beniaminka spod Siedlce. Przy lepszej skuteczności wynik powinien być dużo wyższy. W sobotę drużyna Macieja Lesisza zagra z rezerwami Znicza Pruszków.

LKSPromna - Sparta Jazgarzew 0:4 (0:2)
Bramki:0:1 Kubat 3, 0:2 Keller 8, 0:3 Keller 52, 0:4 Zurab 81.
Promna:Prasek - Sadzik, Dąbrowski, Skowroński (46 R. Gil), Bykowski, Oparcik, Kulej, Pryciak, Kasperkiewicz, Dubina, Trzaska
Po udanym początku i wygranej w Przysusze, więcej spodziewano się w środę po ekipie z Promnej, tym bardziej, że rywal, Sparta Jazgarzew też źle zaczął sezon.
Piłkarze z Promnej fatalnie rozpoczęli to spotkanie. Już w drugiej minucie goście zdobyli bramkę, a chwilę później Piotr Prasek dał się zaskoczyć po raz drugi. Po zdobyciu dwóch bramek Sparta mogła cofnąć się na swoją połowę i czekać na kolejne błędy przeciwnika. Te nastąpiły po przerwie i ostatecznie skończyło się 0:4. ą