Jakie zabiegi dla pana w centrum urody? Dotyk wiatru ......

  Jakie zabiegi dla pana w centrum urody? Dotyk wiatru ... (zdjęcia, wideo)

  Beata Alukiewicz

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Jakie zabiegi dla pana w centrum urody? Dotyk wiatru ... (zdjęcia, wideo)

  ©Ł. Zarzycki

  W ramach - nie tylko odchudzającej metamorfozy - uczestnicy naszej akcji "Zmień się na zdrowie" poddani zostali zabiegom na całe ciało. Artur Rola nie ukrywał zadowolenia podczas wizyty w centrum urody.
  Jakie zabiegi dla pana w centrum urody? Dotyk wiatru ... (zdjęcia, wideo)

  ©Ł. Zarzycki


  SCHUDNIJ KORZYSTAJĄC Z PORAD W SERWISIE ZMIEŃ SIĘ NA ZDROWIE

  ZOBACZ JAK ZMIENIAŁ SIĘ PAN ARTUR

  - Myślę, że każda kobieta, a i panowie również powinni odwiedzać salon fryzjersko - kosmetyczny przynajmniej raz w miesiącu, a nie wyłącznie gdy zależy im na nowej fryzurze czy "podreperowaniu" twarzy - mówi Magda Kij, właścicielka Centrum.
  - Chodzi bowiem o systematyczną pielęgnację włosów, twarzy, całego ciała. Poza tym istotne jest zabezpieczenie się przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, które niszczą nasze włosy, skórę. Nie wspominając już o tym, że wizyta u kosmetyczki czy fryzjera nie tylko poprawia urodę, ale wspaniale odpręża i podbudowuje.

  - Zabiegów kosmetycznych na ciało i twarz jest bardzo wiele, nie sposób ich wszystkich wymienić - dodaje Ewelina Wodecka, wisażystka i kosmetyczka. - Dlatego zawsze są dobierane indywidualnie, do wieku, do potrzeb klienta, do stanu skóry. Natomiast istotne jest to, że podstawą tych zabiegów w wielu przypadkach są produkty Clarins marki słynącej z wyko-rzystywania naturalnych, ekologicznych ekstraktów roślinnych, które swoim naturalnym działaniem zastępują urządzenia mechaniczne wspomagające działanie kosmetyków.


  Dotyk wiatru

  Okazuje się, że pan Artur też ma przesuszona skórę, co zapewne wynika z tego, że nie jest przyzwyczajony do używania na co dzień kremów i balsamów. Zaczęło się więc od wygładzenia skóry, zwłaszcza na plecach i ramionach i dłoniach. Zabieg taki nazywa się "dotyk wiatru" i nie tylko doskonale wygładza skórę, ale też ją uelastycznia i odnawia dzięki zawartości w preparacie preretinolu. Na zakończenie położona została specjalna, silnie nawilżająca emulsja zapobiegająca odwodnieniu i działająca przeciwko wolnym rodnikom.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Czytaj też

  Wideo