Pierwszy wakacyjny turniej piłkarski w Końskich z udziałem 26 drużyn amatorskich

FC Smerfy najlepszy zespół w kategorii szkół podstawowych.
FC Smerfy najlepszy zespół w kategorii szkół podstawowych. archiwum
W Końskich pod egidą Stowarzyszenia Sportowego Fair Play odbył się pierwszy z pięciu zaplanowanych piłkarskich turniejów wakacyjnych. Na starcie stanęło aż 26 drużyn (trzy ze szkół podstawowych, dziewięć z gimnazjalnych i aż 14 w kategorii 16 plus).

W kategorii podstawówek najlepszym teamem okazał się FC Smerfy, grające w składzie: Jan Antos, Daniel Marczewski, Kacper Kubała, Jan Kołodziejczyk oraz Mateusz Szabat.

W kategorii gimnazjalnej wygrała drużyna Michał Popielski, której personaliów użyczył sam kapitan. Drugie miejsce zajęli All Stars, których motorem napędowym był Bartek Smyk, a trzecie Barszcz Sokołowskiego, z Piotrem Przybylskim na czele.

W najstarszej kategorii triumfowała Blok Ekipa, która w finale pokonała Dębowe Team. W małym finale Champions

Team pokonał Soczewa Team. Następny turniej odbędzie się 8 lipca. Zwycięzcą cyklu okaże się drużyna, która uzbiera najwięcej punktów w pięciu turniejach.

I Turniej piłkarski, kategoria: szkoła podstawowa. FC Dętka - FC Smerfy 2:4, FC Dętka - FC Nieświń 5:1, FC Nieświń - FC Smerfy 1:5. Kolejność: 1. FC Smerfy 2. FC Dętka 3. FC Nieświń.

Kategoria: gimnazjum, grupa A UKS Premier - League - All Stars 0:6, UK Premier League - FC Po Nalewce 0:5, FC Po Nalewce - All Stars 0:2. Kolejność: 1. All Stars (awans) 2. FC Po Nalewce 3. UKS Premier League, grupa B Michał Popielski - Piaski Proćwin 0:0, Rażeni Piołunem - Michał Popielski 0:4, Piaski Proćwin - Rażeni Piołunem 4:1. Kolejność: 1. Michał Popielski (awans) 2. Piaski Proćwin 3. Rażeni Piołunem, grupa C Black Red White - Kopacze 0:0, Black Red White - Barszcz Sokołowskiego 0:4, Kopacze - Barszcz 0:2. Kolejność: 1. Barszcz (awans) 2. Kopacze 3. Black Red White.

Play off All Stars - Michał Popielski 0:0, Barszcz - Michał Popielski 1:4, All Stars - Barszcz 2:0. Kolejność: 1. Michał Popielski 2. All Stars 3. Barszcz Sokołowskiego.