25. finał WOŚP w Kielcach. Bieg na 5 kilometrów w centrum...

  25. finał WOŚP w Kielcach. Bieg na 5 kilometrów w centrum miasta

  IMO

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  25. finał WOŚP w Kielcach. Bieg na 5 kilometrów w centrum miasta
  Już w niedzielę, 15 stycznia 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mnóstwo atrakcji szykuje się w całym regionie, a najwięcej w stolicy województwa. Tu też odbędzie się wyjątkowy, orkiestrowy bieg na 5 kilometrów, w któym udział może wziąć dosłownie każdy.
  25. finał WOŚP w Kielcach. Bieg na 5 kilometrów w centrum miasta
  Bieg organizuje stowarzyszenie Bogdana Wenty Projekt Świętykrzyskie. - Start i meta biegu będą mieć miejsce przy scenie na Rynku. Następnie wszyscy uczestnicy wyruszą szlakiem pozostałych scen, które powstaną w centrum miasta. Najpierw skręcą w ulicę Bodzentyńską, następnie w Kościuszki, Jarońskich i Winnicką, by dotrzeć na Plac Moniuszki. Dalej trasa biegu przebiegnie wzdłuż Placu Wolności, następnie biegacze skręcą w ulicę Hipoteczną, przemierzą ulicę Świętego Leonarda, Wesołą, Skwer imienia Stefana Żeromskiego, następnie przebiegną ulicą Jana Pawła II, przez park miejski, dalej zmierzą w stronę ulicy Staszica, Sienkiewicza, przez Panoramiczną na Skwer Sendlerowej, Planty i ulicą Piotrkowską powrócą na Rynek.


  Oczywiście przewidziane są puchary i medale dla najlepszych biegaczy - nagrody otrzymają trzy najszybsze kobiety oraz trzech najszybszych mężczyzn. Rejestracja uczestników już się rozpoczęła. - Można zapisywać się przez facebooka stowarzyszenia Projekt Świętokrzyskie, a także bezpośrednio przed biegiem. Opłata za udział to 10 złotych do orkiestrowej puszki - informuje Danuta Papaj.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo