Jurek Owsiak zaprasza na 25. finał WOŚP na ostrowieckim...

  Jurek Owsiak zaprasza na 25. finał WOŚP na ostrowieckim Rynku (WIDEO)

  red

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  W niedzielę 15 stycznia, podczas 25. Finału na ulicach Ostrowca pojawi się aż 300 wolontariuszy. Część kwestować będzie także poza miastem. Po południu odbywać się będzie impreza na Rynku, organizowana wspólnie z Miejskim Centrum Kultury, której zwieńczeniem będzie oczywiście „Światełko do Nieba”. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Harlem.
  Impreza na Rynku rozpocznie się o godzinie 16, przedstawieniem w wykonaniu zespołu Uniwersytetu Trzeciego Wieku. O godzinie 16.50 zaplanowano pokaz żonglerki diabolo w wykonaniu Gabriela Ziarko, laureata drugiego miejsca w show „Echa Dnia” - Talent Świętokrzyski 2016. Po godzinie 17 wystąpią Viktoria Pongowska oraz Tremolo & The New Ostrowiec Band, zaś o 18 DJ Maju poprowadzi karaoke. O godzinie 18.45 rozpocznie się koncert popularnego zespołu Champion. Koncert gwiazdy wieczoru - zespołu Harlem rozpocznie się o godzinie 19.30 i będzie kontynuowany po „Światełku do Nieba”.

  Nie zabraknie oczywiście ciekawych pokazów, między innymi parady aut zabytkowych o godzinie 16. Prezentowane będą archiwalne materiały filmowe z poprzednich finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowcu Świętokrzyskim z zasobów Lokalnej Telewizji Krzemionki oraz licytacje orkiestrowych gadżetów. Część przedmiotów i atrakcji, które można wylicytować, pojawiła się już w internecie. Można między innymi kupić kolację z zespołem Champion oraz udział w ich teledysku, zabieg przedłużania rzęs, kurs operatora wózka widłowego czy sesję fotograficzną z alpakami. Wszystkie aukcje znaleźć można na Allegro, codziennie pojawią się kolejne.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Studniówki 2017

  Wideo