Znów zmiana lidera w okręgówce, bo beniaminek z Górna wygrał w Piaskach. 18-19.09.2021. Sprawdź wyniki i tabelę

PK
W weekend 18-19.09.2021 gra świętokrzyska piłkarska klasa okręgowa.
W weekend 18-19.09.2021 gra świętokrzyska piłkarska klasa okręgowa. Archiwum
W weekend 18-19.09.2021 grała świętokrzyska piłkarska klasa okręgowa. Nowym liderem został Naprzód Jędrzejów, który w Sędziszowie wygrał derbowy pojedynek z Unią. Dotychczasowy lider, Piaskowianka Piaski, przegrał u siebie z beniaminkiem, Góralem Górno. Sprawdź wyniki i tabelę.

Hetman Włoszczowa - Bucovia Bukowa 5:0 (3:0),Tomasz Matuszewski 5, 24, 66, Patryk Krzysztofik 14, Cezary Matuszewski 75.

Przez cały mecz wyraźna przewaga gospodarzy, a hat-trickiem popisał się Tomasz Matuszewski. W drugiej połowie bramkarz Hetmana, Damian Dyras, obronił rzut karny, wykonywany przez Pawła Bąka. Drużyna zadedykowała wygraną Sebastianowi Walaskowi, który dziś bierze ślub.

Świt Ćmielów - Sparta Dwikozy 3:0 (3:0), Konrad Skwarliński 10, samobójcza 16, Patryk Łukawski 44.

Unia Sędziszów - Naprzód Jędrzejów 0:2 (0:1), Łukasz Olszewski 41, Bartłomiej Równicki 85.

Derby powiatu jędrzejowskiego dla Naprzodu Jędrzejów. Gospodarze od 55 minuty grali w osłabieniu, za drugą żółtą i czerwoną kartkę boisko opuścił Kacper Grzybek.

Wicher Miedziana Góra - Stal Kunów 2:2 (0:0), Grzegorz Pacholczak 51, Dominik Szymkiewicz 89 - Marcin Dynarek 50, 80.

Piaskowianka Piaski - Góral Górno 1:2 (0:2), Piotr Kośmider 82 - Robert Radek 26, 35.

Beniaminek sprawił kolejną niespodziankę, dość pewnie pokonując dotychczasowego lidera. Piaskowianka kontaktowego gola zdobyła dopiero w końcówce spotkania. Dla Górala to pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w klasie okręgowej.

Zenit Chmielnik - Gród Ćmińsk z powodu złego stanu boiska mecz został odwołany.

OKS Opatów - Piast Stopnica 0:1 (0:0), Mateusz Zoch 60.
- Zagraliśmy fajny mecz, w obronie graliśmy zespołowo, kompaktowo, blisko siebie, Opatów miał problem ze stworzeniem sobie klarownej sytuacji, a my mieliśmy jeszcze dwie sytuacje sam na sam z bramkarzem i dwie inne ciekawe okazje - mówił trener gości, Sławomir Skiba. Zwycięska bramka dla jego zespołu padła po ładnym strzale z 20 metrów pod poprzeczkę.

Nida Oksa - Orlęta Kielce 1:0 (1:0), Michał Kłek 30.
- To był wyrównany mecz. W pierwszej połowie Orlęta prowadziły grę, a my stosowaliśmy wysoki pressing i kontry. W drugiej połowie spotkanie było mniej ciekawe, bo chcieliśmy utrzymać wynik i uważnie graliśmy w obronie, a drużyna z Kielc nam praktycznie nie zagroziła - mówił Karol Lichosik, trener Nidy.

16. Sparta Dwikozy 6 1 1-19

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: