Cerrad Czarni Radom - Skra Bełchatów 2:3. Była walka i super siatkówka (WIDEO)

/W.Ł./
W meczu siódmej kolejki PlusLigi siatkarzy, Cerrad Czarni Radom przegrali 2:3 ze Skrą Bełchatów.

Cerrad Czarni - Skra 2:3 (17:25, 25:23, 25:22, 18:25, 9:15).

Cerrad Czarni: Kampa, Bołądź, Żaliński, Westphal, Pliński, Ratajczak, Kowalski (libero) oraz Wachnik, Oivanen, Grobelny, Kędzierski,

Skra: Uriarte, Wlazły, Marechal, Conte, Wrona, Kłos, Piechocki (libero) oraz Muzaj, Brdović, ....

W pierwszym secie przy stanie po 4, na zagrywkę powędrował Andrzej Wrona i zrobiło się 8:4. Tę przewagę Skra utrzymała do końca seta, a nawet ją powiększyła i wygrała do 17. Ostatni punkt podarował Skrze, Jakub Wachnik, który po kontrze uderzył piłkę siatkę.

W drugim podopieczni trenera Roberta Prygla grali jak z nut i wygrali po dramatycznej walce wygrali seta do 23. Ostatni punkt zdobył obijając potrójny blok Bartek Bołądź.

Trzecia partia jeszcze lepsza w wykonaniu naszych siatkarzy i pewna wygrana do 22. 25 punkt zdobył mocnym atakiem Wojciech Żaliński.

W czwartej partii Skra odjechała z wynikiem i pewnie wygrała seta do 18. Ostatni punkt zdobył atakiem z krótkiej Karol Kłos.